Pristatymas ir grąžinimas

Prekės išsiunčiamos per 1 - 2 d.d. nuo užsakymo apmokėjimo patvirtinimo. Apie prekių išsiuntimą Jus informuosime elektroniniu paštu. Pristatymo terminas priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.

     ● REGISTRUOTU PAŠTU siunta Jūsų nurodytu adresu arba į artimiausią Lietuvos pašto skyrių pristatoma per 2-4 d.d., kaina 2,00 eur.
     ● OMNIVA PAŠTOMATU siunta pristatoma į Jūsų pasirinktą paštomatą per 1-2 d.d., kaina 2,50 eur
     ● KURJERIS siuntą pristatys Jūsų nurodytu adresu per 1 - 2 d.d., kaina 5,00 eur.

Grąžinimas:

● Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR Vyriausybės 2014 m. liepos mėn. 22 d. nutarimu Nr. 738 (Žin., 2014, Nr. 2014-10565) patvirtintomis mažmeninės prekybos taisyklėmis.

● Prekę grąžinti arba pakeisti galima per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos, informuojant pardavėją el. paštu ir užpildant prekės grąžinimo - keitimo formą, kurioje privaloma nurodyti prekės pavadinimą, užsakymo numerį bei grąžinimo - keitimo priežastis.

● Grąžinama - keičiama prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, originalioje tvarkingoje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo. Tai nėra taikoma, jeigu yra gamyklinis brokas arba prekė sugadinta siuntimo metu.

● Pinigai už grąžinamas prekes bus pervesti į Pirkėjo banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų po prekės grąžinimo. Pinigai už prekes taip pat grąžinami tuomet, jei keičiamos prekės nėra prekyboje.

● Pirkėjas padengia visas su grąžinimu - keitimu susijusias siuntimo išlaidas.

Jūs valdote savo ateitį, savo likimą. Tai, apie ką galvojate materializuojasi. Užsirašydami savo svajones ir tikslus popieriuje, jūs pradedate procesą, kuriam vykstant tapsite žmogumi, kokiu labiausiai norite būti. Patikėkite savo ateitį į geriausias rankas – savąsias.

– Mark Victor Hansen

© 2020 teisės saugomos