2022

365 dienos jai supažindina su moteriškojo prado stipriosiomis ir silpnosiomis pusėmis, 2022 metų planuotė pradedama puslapiais, kurių dėka moteris yra kviečiama užmegzti gilesnį ryšį su savimi ir pažinti save skirtingose fazėse. Praėjusių metų planuotė supažindino su moterų archetipais, šiemet - su neatsiejamu moteriškojo prado simboliu Mėnuliu.

MĖNESIO PLANAVIMAS

Kiekvienas mėnesis pasitinka su specialiai jam parinkta citata, o viena esminių kiekvieno mėnesio planavimo sričių - mėnesio intencija. Intencijos mums padeda lengviau ir sklandžiau įvykdyti užduotis, ramiau ir aiškiau matyti situacijas. Svarbi savimotyvacijai ir įkvėpimui, mėnesio intencija padeda neprarasti krypties, net kai gyvenimas pateikia siurprizų.

Mėnesiui sukurta unikali tikslų siekimo sistema, leis išsikeltus tikslus įgyvendinti sklandžiai, lengviausiu ir patogiausiu būdu. Kiekvieną mėnesį rekomenduojame išsirinkti 3-4 gyvenimo sritis ir pasižymėti svarbiausius tikslus, pasirinkti dieną, datą, kada bus darbuojamasi šiam tikslui pasiekti. Kalendorius padės išsigryninti mėnesio aktualiausią tikslą ir detaliai aprašyti kelią jo link. Taip pat kiekvieną mėnesį galėsi išsikelti iššūkius ar išsiugdyti naujus įpročius.

savaitės planavimas

Savaitės planas taps puikiu pagalbininku – čia galėsi žymėtis visus užsiėmimus, vizitus, susitikimus. Stebėti, kaip sekasi įgyvendinti mėnesio pradžioje išsikeltus uždavinius. Kiekviena savaitė 365 dienos jai pradedama nuo komplimento sau – nes komunikacija su savimi yra nemažiau svarbi nei su kitais. Savaitės plane galima žymėtis išgerto vandens kiekį ir nuotaiką, sekti naujų įpročių formavimą ar stebėti mėnesio iššūkius. Prie kiekvienos dienos yra vieta skirta įrašyti savo ciklo fazę – kokia energija vyrauja tą dieną: mergelės, motinos, kerėtojos ar raganos. Čia rasi ir dėkingumui skirtas eilutes, kurių labai rekomenduoju nepraleisti.

Savaitės planas leis gyvenimo ritme nepamiršti Savęs, Savo poreikių. 

refleksija

2022 metų planuotėje refleksijoms skirta ypatingas dėmesys.

Pirmoji refleksija kviečia įvertinti savo praėjusius metus, atsakyti į klausimus ir su naujomis jėgomis bei požiūriu pasitikti naujuosius. Žengiant į naujuosius svarbu žinoti, kokia aš buvau praėjusiais metais, įvertinti savo pasiekimus, peržvelgti nuostabias palydimų metų akimirkas. Antroji – padeda išsigryninti savo tikslus bei norus, galbūt išsikelti naujus įvairiose gyvenimo srityse. Trečioji refleksija tai pasikartojanti kiekvieno mėnesio apžvalga, jo įvertinimas, padėka Sau ir kitiems už patirtis bei įvykius. Tam, jog būtų lengviau pastebėti ir įvertinti metų pasiekimus bei rezultatus, planuotėje nugulė skiltis – kaip man sekasi. Tai šešių mėnesių savirefleksijos puslapiai, kurie leidžia stebėti progresą ir priminti tikslus, norus. Paskutinioji – visų metų apibendrinimas, pasiektų tikslų įvertinimas ir pasiruošimas pasitinkant 2023 metus. Metams baigaintis be galo malonu apžvelkti įgyvendintas svajones, pasiektus tikslus. Tačiau tikrai nereikia griaužtis, jei kažko nepavyko pasiekti ar įgyvendinti, nes juk tam bus naujos 365 dienos - svajoti, kurti, daryti. Tačiau svarbu priminti Sau ir pasidžiaugti, nes 2022 metai skirti sau.

kiti maži, svarbūs dalykai

ateities aš

tarsi trumpa meditacija, nukelianti kelis, keliolika ar keliasdešimt metų į priekį, kur susitiksi save, savo svajonių versiją. Nuo tos akimirkos ši ateities vizija bus Tavo vidinis vadovas.

Kalendoriaus įrankiai

vieta užrašams, perskaitytoms knygoms, svajonėms skirtas norų sąrašas...Taip pat įprastiniai darbo kalendoriaus  įrankiai.

švęsti save

tarsi žaidimas atrasti ir patirti gyvenimą mažuose kasdieniuose malonumuose, pasirūpinti ir palepinti save, suteikti sau malonumų ir įsimintinų patirčių.

Jūs valdote savo ateitį, savo likimą. Tai, apie ką galvojate materializuojasi. Užsirašydami savo svajones ir tikslus popieriuje, jūs pradedate procesą, kuriam vykstant tapsite žmogumi, kokiu labiausiai norite būti. Patikėkite savo ateitį į geriausias rankas – savąsias.

– Mark Victor Hansen

© 2020 teisės saugomos