2021

365 dienos jai supažindina su moteriškojo prado stipriosiomis ir silpnosiomis pusėmis, leidžia geriau ir giliau pažinti save per moterų archetipus bei visame kalendoriuje keliamus klausimus.

refleksija

Puslapiai su klausimais 2022 - iems metams suteiks galimybę pasvajoti - o kas jeigu šie metai taptų mano didžiausios svajonės išsipildymo metais? Kalendorius pakvies pasvarstyti ką esi pasiruošusi padaryti ar paaukoti, jog kiekvieną dieną artėtum jos išsipildymo link. O į klausimą "kaip skirsiu laiko sau" idealu surašyti viską, ką norėtum leisti Sau, kai būni viena su Savimi. 

Kaip ir praėjusių metų knygelėje, taip ir naujame kalnedoriuje rasite refliksijai skirtus puslapius. Išsigryninti savo naujų metų tikslus ir norus padės 2021 metų apžvalga ir atsakymai į klausimus. Žengiant į naujuosius svarbu žinoti, kokia aš buvau praėjusiais metais, įvertinti savo pasiekimus, peržvelgti nuostabias palydimų metų akimirkas.

MĖNESIO PLANAVIMAS

Mėnesiui sukurta unikali tikslų siekimo sistema, leis išsikeltus tikslus įgyvendinti sklandžiai, lengviausiu ir patogiausiu būdu. Kiekvieną mėnesį rekomenduojame išsirinkti 3-4 gyvenimo sritis ir pasižymėti svarbiausius tikslus, pasirinkti dieną, datą, kada bus darbuojamasi šiam tikslui pasiekti. Kalendorius padės išsigryninti mėnesio aktualiausią tikslą ir detaliai aprašyti kelią jo link. 

Viena esminių kiekvieno mėnesio planavimo sričių - mėnesio intencija. Intencijos mums padeda lengviau ir sklandžiau įvykdyti užduotis, ramiau ir aiškiau matyti situacijas. Svarbi savimotyvacijai ir įkvėpimui, mėnesio intencija padeda neprarasti krypties, net kai gyvenimas pateikia siurprizų.

SAVAITĖS PLANAVIMAS

Čia rasi ne tik kiekvienos dienos, bet ir valgiaraščio planavimą, išgerto vandens, miego kokybės, nueitų žingsnių bei naujų įpročių sekimą. Palikta vieta rašyti savaitės darbus, tikslus, žymėtis mintis.

Bet visame tame nepamiršti Savęs. 

kiti maži,
svarbūs dalykai

Mano svajonių gyvenimas

tarsi trumpa meditacija, kuri nukelia į gyvenimą po dviejų, penkių, o gal dešimties metų. Į gyvenimą, apie kurį svajoji, be rūpesčių ar abejonių, jog tai neišsipildys. Nupiešk jį, aprašyk - sukurk ir stebėk, kaip jis išsipildo. 

Kalendoriaus įrankiai

Vietos užrašams, perskaitytoms knygoms, norams skirtas norų sąrašas...Taip pat įprastiniai darbo kalendoriaus  įrankiai, kaip 2022 ir 2023 metų visos Lietuvos Respublikos šventinės dienos. 

Metų refleksija

Metams baigaintis be galo malonu apžvelkti įgyvendintas svajones, pasiektus tikslus. Tačiau tikrai nereikia griaužtis, jei kažko nepavyko pasiekti ar įgyvendinti, nes juk tam bus naujos 365 dienos - svajoti, kurti, daryti. Tačiau svarbu priminti Sau ir pasidžiaugti, nes 2022 buvo apie mane! 


Atsiradimo istorija

Šiais laikais sugalvoti pavadinimą nėra taip paprasta! Žmonės daugiau kuria, tad tapti originaliais ir kažkuo išsiskirti, darosi vis sunkiau ir sunkiau.

Man norėjosi, kad pavadinime atsispindėtų švelnumas, moteriškumas ir lengvumas bei idėja, nuo kurios viskas prasidėjo -  veiklos planuotė.

Žodis šilkinis tiko nuostabiai, tačiau jam tarsi kažko trūko. Matyt, 2021 metų kalendorius nulėmė pavadinimo pasirinkimą, nes tai visgi darbo knyga, o jei joje nėra skirtuko - vadinasi ji nėra skaitoma ir naudojama!

Taip šie du žodžiai surado vienas kitą ir susidraugavo.

mano istorija

@eimmyonpointe

Dvidešimt gyvenimo metų paskyriau profesionaliai baleto karjerai - šokau ir kūriau įvairius vaidmenis scenoje.

Tačiau visą laiką svajojau sukurti kažką, kas padėtų geriau pažinti save, motyvuotų, priverstų stabtelėti ir apmąstyti savo gyvenimą - taip 2020-aisiais gimė

Šiame asmeninio tobulėjimo kalendoriuje stengiausi suderinti grožį ir eleganciją su disciplina ir paprastumu - savybes, kurios puoselėjamos baleto mene.

Stengdamasi atrasti save, savo moteriškumą, pažinti kylančius jausmus ir emocijas perskaičiau daugybę asmeninio tobulėjimo ir savęs pažinimo knygų, išbandžiau įvairias praktikas, gilinausi į astrologiją, filosofiją, psichologiją ir mediciną.

Visa tai mane atvedė prie sąmoningos MEILĖS SAU ir DĖKINGUMO.

Ėmiau pastebėti, kaip viskas, ką užsirašau, pasižymiu, be didelių pastangų materializuojasi, kaip gera ir malonu aprašyti savo jausmus, džiaugsmus bei planus. Troškau, kad užrašų knygutė ir veiklos planuotė būtų vienoje vietoje.

Taip atsirado

365 DIENOS JAI – 2021 metų veiklos planuotė

darbo kalendorius skirtas XXI amžiaus moterims.Tai darbo kalendorius, darbo knyga veikliai ir kūrybiškai moteriai, turinčiai suderinti darbą ir šeimą, nepamirštant savęs.

Labai tikiuosi, jog ši darbo knyga taps Tavo dienos dalimi!

“You control your future, your destiny. What you think about comes about. By recording your dreams and goals on paper, you set in motion the process of becoming the person you most want to be. Put your future in good hands – your own.”

– Mark Victor Hansen

© 2020 teisės saugomos